KARRIER

Csapatunk bővítése céljából várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra!

Jelentkezési űrlap az oldal alján!

Webadminisztrátor -raktári feladatokkal, termékmenedzser

Feladatok:

☑️ Beérkező áru tételes ellenőrzése, majd bevételezése

☑️ Alkatrészek rendelése, bevételezése, cikkszámozása, árazása, új áru esetén fényképezése, weboldalra feltöltése

☑️ Árukiadás

☑️ Termékmenedzsment

☑️ Szervizes kollégák munkájának segítése, néha egyedi alkatrészek rendelése

☑️ Webshopunkba érkező megrendelések gyors és pontos összekészítése, csomagolása

☑️ Időszakos leltár készítése

☑️ Raktári adminisztráció elvégzése

☑️ A raktár folyamatos rendben és tisztán tartása

Elvárások:

☑️ Jó kommunikációs készség szóban és írásban

☑️ Angol középfokú nyelvismeret -főleg írásban.

☑️ Alap számítógépes ismeretek (levelezőrendszer, munka ellátásához szükséges szoftverek)

☑️ Szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány

☑️ Kismértékű fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk:

☑️ Egyműszakos normál nappali munkarend, szabad hétvégék

☑️ Munkavégzés helye Budapest 19. kerület

☑️ Támogató fiatalos csapat

☑️ Hosszútávú munkalehetőség

☑️ Azonnali kezdés előny!

Árubeszerző, garanciális ügyintéző

Feladatok:

☑️ Alkatrészek rendelése, bevételezése, cikkszámozása, árazása, új áru esetén fényképezése, weboldalra feltöltése.

☑️ Napi szintű kapcsolattartás a külföldi- és belföldi beszállító partnerekkel telefonon és online csatornákon,

☑️ Egyedi alkatrészek felkutatása, rendelése

☑️ Garanciális ügyintézés

☑️ Beszállítókkal való kapcsolattartás ás ártárgyalások folytatása

Elvárások:

☑️ Angol középfokú (tárgyalási szintű) nyelvismerete

☑️ Számítógépes ismeretek (levelezőrendszer, munka ellátásához szükséges szoftverek)

☑️ Érettségi bizonyítvány

☑️ kiváló problémamegoldó készség

☑️ önálló, pontos munkavégzés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet az alábbi űrlapon:

Név
E-mail cím
Betölteni kívánt pozíció
Árubeszerző
Kérjük írjon magáról egy rövid bemutatkozást (nem kötelező)
Önéletrajz csatolása