KARRIER

Csapatunk bővítése céljából várjuk jelentkezésed az alábbi pozíciókra!

Jelentkezési űrlap az oldal alján!

Raktáros

Feladatok:

☑️ Beérkező áru ellenőrzése, majd bevételezése
☑️ Árukiadás
☑️ Webshopunkba érkező megrendelések gyors és pontos összekészítése
☑️ Időszakos leltár készítése
☑️ A raktár rendben és tisztán tartása

Elvárások:

☑️ Jó kommunikációs készség szóban és írásban
☑️ Angol nyelvismeret
☑️ Alap számítógépes ismeretek (levelezőrendszer, munka ellátásához szükséges szoftverek)
Azonnali kezdés előny!

Kiemelkedő bérezés!

Értékesítő

Feladatok:

☑️ Együttműködés az értékesítő kollégával

☑️ Beérkező ügyfelek tájékoztatása

☑️ Telefonhívások kezelése

Elvárások:

☑️ Jó kommunikációs kézség szóban és írásban

☑️ Angol nyelv -aktív, mindennapi használat

☑️ Alap számítógépes ismeretek (levelezőrendszer, munka ellátásához szükséges szoftverek)

Név
E-mail cím
Betölteni kívánt pozíció
Raktáros
Értékesítő
Kérjük írjon magáról egy rövid bemutatkozást (nem kötelező)
Önéletrajz csatolása